WYCIĄGANIE WGNIECEŃ

Usuwanie wgnieceń Poznań

Nasz samochód może być dla nas „oczkiem w głowie” i choć my dbamy o niego, to nie każdy ma takie samo podejście. Nieostrożność innych kierowców na parkingach to najczęstsza przyczyna wgnieceń na karoserii. Nasi doświadczeni technicy PDR (Paintless Dent Removal) bezinwazyjnie usuną wszelkie wgniecenia na karoserii Twojego samochodu dzięki czemu Ty zachowasz fabryczny lakier pojazdu, a co za tym idzie nie straci on swojej wartości.

Czym jest PDR
(Paintless Dent Removal)

PDR to praktycznie bez inwazyjna metoda naprawy wgniecenia, po której nie pozostawiamy śladu. Wykorzystując metody gluepulling oraz specjalnych dźwigni wszelkie uszkodzenia czy to parkingowe lub po gradobiciu nie są problemem.

 

Co zyskujesz

 • Zachowanie oryginalnego lakieru
 • Brak utraty wartości pojazdu
 • Szybka naprawa
 • Znacznie niższe koszty naprawy
 • Cena: od 100zł
 • Czas realizacji: od 1h
 • FAQ

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące usuwanie  wgnieceń Poznań

  1Czy na moim samochodzie zostają ślady naprawy?
  Wykorzystując odpowiednie techniki oraz narzędzia wykonamy naprawę nie zostawiając śladu.
  2Jaką metodą wyciągacie wgniecenia?
  Stosujemy dźwignie PDR oraz metodę gluepulling
  3Ile macie doświadczenia ?
  Doświadczenie naszego technika to 12 lat oraz tysiące naprawionych samochodów, także można nam zaufać i powierzyć samochód w nasze ręce.
  Pokornie nigdy nie powiemy o sobie, że jesteśmy w czymś najlepsi lecz z pewnością możemy stwierdzić, że jesteśmy w czołówce w Wyciąganiu wgnieceń w Poznaniu
  4Ile kosztuje wyciągnięcie wgniecenia?
  Na koszty wyciągnięcia wgniecenia bez konieczności lakierowania wpływa wiele czynników tj. miejsce uszkodzenia (np. przetłoczenia lub krawędzie) dostęp do wgniecenia, z czego wykonany jest element itp.
  5Czy mogę zlecić Wam naprawę z ubezpieczenia AC?
  Oczywiście, że tak! Rozliczamy naprawy z towarzystwami ubezpieczeniowymi.
  6Czy dostanę samochód zastępczy?
  Jak najbardziej! Dbamy o to aby zostawienie u nas samochodu nie było obciążeniem dla naszych klientów. Samochód zastępczy pozwoli zachować pełną mobilność.