Impregnacja dachu cabrio Poznań

 

Chcesz zlecić profesjonalną konserwację dachu cabrio w Poznaniu? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym kompleksowo. Dachy materiałowe samochodów typu kabriolet narażone są na wiele niebezpieczeństw takich jak promienie UV, soki z drzew, ptasie odchody oraz zła pielęgnacja lub jej brak. Te zagrożenia potrafią spowodować trwałe uszkodzenia, których usunięcie może być kosztowne lub niemożliwe. Jedyną metodą, aby ograniczyć wpływ tych zagrożeń do minimum jej odpowiednia impregnacja dachu cabrio. W Poznaniu, w naszym warsztacie stosujemy impregnat z technologią antybakteryjną Biocote®, który eliminuje powstawanie 99,9% bakterii. W zależności od intensywności użytkowania oraz sposobu pielęgnacji impregnat wytrzymuje od 6 do 12 miesięcy.

Korzyści:


FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące impregnacji i czyszczenia dachu cabrio Poznań:

1Czy przed aplikacją impregnatu czyścicie dach?
Tak, Przygotowanie powierzchni to najważniejsza część tej usługi. Nie możemy impregnować brudu.
2Czy czyszczenie dachu jest w cenie impregnacji?
Tak, cena podana za impregnację zawiera jego czyszczenie.
3Mój dach nie wygląda tak jak kiedyś. Stracił już kolor. Czy impregnat pomoże?
Jeśli dach w Twoim samochodzie stracił kolor to możemy zaproponować usługę farbowania, aby znów prezentował się jak dawniej.
4Czy oferujecie usługę samego czyszczenia ?
Jak najbardziej. W rozszerzonym pakiecie mycia wykonujemy dokładne czyszczenie dachu.
5Jak długo trwa usługa?
Potrzebujemy dwa pełne dni, a wydanie samochodu możliwe jest na trzeci dzień rano. Pierwszego dnia dach zostaje dokładnie wyczyszczony, a pozostała woda z ewentualnymi zabrudzeniami odciągnięta z materiału. Po tym dach musi bardzo dokładnie wyschnąć. Impregnować możemy tylko całkowicie suchy materiał. Drugiego dnia aplikujemy impregnat. Po tym etapie dach zostaje wygrzany promiennikiem IR, aby impregnat odpowiednio związał. Po całkowitym wyschnięciu możemy wydać samochód w ręce klienta.

Zapoznaj się również z naszymi pozostałymi usługami. Zajmiemy się Twoim autem kompleksowo: