NAPRAWA PO GRADOBICIU

Naprawa uszkodzeń po gradobiciu Poznań

Wynikiem zmian klimatu są coraz częstsze zjawiska pogodowa w postaci gradobicia. Uderzenia gradu skutecznie uszkadzają karoserię naszych samochodów w postaci wgnieceń a nawet uszkodzeń szyb. Dział napraw PDR w CarsLab skutecznie naprawia uszkodzenia karoserii bez konieczności ponownego lakierowania elementu.

Metody, które stosujemy pozwalają nam zachować oryginalny lakier pojazdu, zachowując jego wartość oraz oszczędzić pieniądze dzięki niższym kosztom naprawy.

Współpracujemy z dużymi firmami oraz salonami samochodowymi posiadającymi place z samochodami uszkodzonymi po gradobiciu.

Naprawę Twojego samochodu możemy również rozliczyć z towarzystwem ubezpieczeniowym w ramach naprawy szkody.

Wyciąganie wgnieceń w CarsLab zaoszczędzi Twój czas oraz pieniądze dzięki znacznie tańszej oraz szybszej metodzie naprawy!

Czym jest PDR
(Paintless Dent Removal)

PDR to praktycznie bez inwazyjna metoda naprawy wgniecenia, po której nie pozostawiamy śladu. Wykorzystując metody gluepulling oraz specjalnych dźwigni wszelkie uszkodzenia czy to parkingowe lub po gradobiciu nie są problemem.

 

Co zyskujesz

 • Zachowanie oryginalnego lakieru
 • Brak utraty wartości pojazdu
 • Szybka naprawa
 • Znacznie niższe koszty naprawy
 • Cena: ustalana indywidualnie po oględzinach pojazdu
 • FAQ

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące usuwanie  wgnieceń Poznań

  1Czy na moim samochodzie zostają ślady naprawy?
  Wykorzystując odpowiednie techniki oraz narzędzia wykonamy naprawę nie zostawiając śladu.
  2Jaką metodą wyciągacie wgniecenia?
  Stosujemy dźwignie PDR oraz metodę gluepulling
  3Ile macie doświadczenia ?
  Doświadczenie naszego technika to 12 lat oraz tysiące naprawionych samochodów, także można nam zaufać i powierzyć samochód w nasze ręce.
  Pokornie nigdy nie powiemy o sobie, że jesteśmy w czymś najlepsi lecz z pewnością możemy stwierdzić, że jesteśmy w czołówce w Wyciąganiu wgnieceń w Poznaniu
  4Ile kosztuje wyciągnięcie wgniecenia?
  Na koszty wyciągnięcia wgniecenia bez konieczności lakierowania wpływa wiele czynników tj. miejsce uszkodzenia (np. przetłoczenia lub krawędzie) dostęp do wgniecenia, z czego wykonany jest element itp.
  5Czy mogę zlecić Wam naprawę z ubezpieczenia AC?
  Oczywiście, że tak! Rozliczamy naprawy z towarzystwami ubezpieczeniowymi.
  6Czy dostanę samochód zastępczy?
  Jak najbardziej! Dbamy o to aby zostawienie u nas samochodu nie było obciążeniem dla naszych klientów. Samochód zastępczy pozwoli zachować pełną mobilność.