BEZBARWNE FOLIE OCHRONNE
Folia niczym pancerz, lecz niewidoczny

 

Najskuteczniejszy pancerz dla lakieru Twojego samochodu

Denerwują Cię uszkodzenia lakieru? Boisz się pierwszego odprysku na swoim samochodzie? Folia ochronna na lakier to coś dla Ciebie! W naszym warsztacie CarsLab zajmiemy się zapobieganiem odprysków i rys. Zabezpieczenie samochodu folią to najskuteczniejsza metoda ochrony karoserii, charakteryzująca się właściwościami samoregenerującymi oraz niesamowitą trwałością. Dzięki swojej grubości (ok. 170 mikronów) bezbarwne folie ochronne zabezpieczają karoserię samochodu przed odpryskami oraz rysami, nawet tymi bardzo głębokimi.

Zobacz ile wytrzymuje folia PPF


Zabezpieczenie lakieru folią to proces całkowicie odwracalny lecz nie ma większej potrzeby aby folię z lakieru usuwać. Po okresie gwarancji, który wynosi aż 10 lat folia nadal skutecznie zabezpiecza samochód.

Gdy chcemy zabezpieczyć ważny dla nasdokument chowamy go do foliowej koszulki. To samo możemy zrobić z samochodem. Folia jest jak laminat. Trwale zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi

Dlaczego warto zabezpieczyć lakier folią ochronną?

Ikona-_Ochrona Odpryski

Ochrona przed odpryskami od kamieni

Ikona-_Ochrona Rysy

Ochrona przed rysami

Właściwości samoregenerujące

Ikona-_Niewidzialny

Niewidoczna

Ikona-_Wartość Pojazdu

Brakt utraty wartości pojazdu z powodu odprysków

Ikona-_Ochrona Chemikalia

Ochrona przed chemikaliami

Ikona-_Obtarcia

Ochrona przed otarciami

 

Samoregeneracja

Spektakularny efekt znikania uszkodzeń z folii na naszych oczach. Folie, które stosujemy posiadają właściwości samoregenerujące. 30% ich grubością to warstwa, na której rysy pod wpływem ciepła same się zasklepią. Wystarczy słońce, ciepła woda lub suszarka aby zarysowania od metalowej szczotki zniknęły raz na zawsze. Poniższy film przedstawia jak wygląda processamoregeneracji.

Bezbarwna folia ochronna  w wersji matowej

Jeśli posiadasz samochód pokrywy matowym lakierem musisz wiedzieć, że w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń nic nie da się zrobić poza ewentualnym wyciągnięciem wgniecenia. Lakierowanie w mat jest bardzo trudne i często efekty napraw są bardzo rozczarowujące. W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest pokrycie lakieru bezbarwną folią lecz w wersji matowej. Zyskujemy wszystkie korzyści jak w przypadku wersji błyszczącej. Matową odmianę PPF możemy zastosować również w sytuacji gdy chcemy „zamrozić” lakier, wówczas kolor zostaje ten sam lecz zmieniamy połysk na mat. Uzyskujemy najlepszą ochronę wraz ze zmianą wizerunku samochodu.

Bezpieczna aplikacja

Folie, które aplikujemy są przygotowywane i wycinane pod dany samochód przez ploter, dzięki czemaplikacja jest w pełni bezpieczna.
Posiadamy ogromną bazę zeskanowanych samochodów i specjalnie przygotowanych „formatek”.

BIKINI


 

FRONT


 

FULL FRONT


 

OPTIMUM


ELEMENTY:

Zderzak przedni
Reflektory
Maska
Błotniki

Lusterka
Słupki
Nadszybie
Wnęki klamek


 

COMPLETE


FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Folia PPF

1Czy folia jest widoczna?
Folia jest praktycznie niewidoczna.
2Dlaczego bezbarwna folia jest droższa od zmiany koloru?
Na cenę wpływa wykorzystana technologia, skan samochodu, zupełnie inny materiał oraz nieporównywalna technika aplikacji.
3Czy po demontażu folii będzie widoczna różnica?
Aby móc zabezpieczać tylko wybrane obszary folie zostały tak skonstruowane aby promienie UV oddziaływały na oklejone elementy tak samo jak na te bez folii. Tylko po co demontować folię? Praktycznie każde oklejone auto podczas późniejszej odsprzedaży nadal pozostaje oklejone.
4Czy folia wymaga specjalnej pielęgnacji?
Nie, należy zachować tylko ostrożność przy używaniu myjki ciśnieniowej aby nie poderwać krawędzi folii.
5Co to jest folia PPF?
Folia PPF a dokładniej Paint Protection Film to folia poliuretanowa o grubości ok 200mik.
6Jakich producentów folie wykorzystujecie?
Stosujemy materiały największych producentów na świecie takich jak Clif Desings, XPEL, Stek czy Llumar. CarsLab jest autoryzowanym studiem Clif Designs oraz Llumar.
7Jak umówić się na aplikację folii?
Wystarczy zadzwonić! Podczas rozmowy omówimy szczegóły i wycenimy usługę. Dla wygody naszych klientów oferujemy usługę DoorToDoor oraz samochód zastępczy.