CARSLAB pomoże Ci w osiągnięciu trwałej ochrony Twojego samochodu poprzez zabezpieczenie lakieru Poznań. Uszkodzenia w końcu przestaną utrudniać Ci radość z jazdy. Wszystko dzięki wyjątkowemu rozwiązaniu, jakim są folie ochronne PPF.

Twoja karoseria w bezpiecznych rękach - ochrona lakieru Poznań

Folie PPF, znane również jako "Paint Protection Film", stanowią swoiste zbroje dla lakieru Twojego samochodu. W CARSLAB zdajemy sobie sprawę, że Twój pojazd to nie tylko środek transportu, to też wyraz Twojego stylu i pasji. To dlatego oferujemy najwyższej jakości folie ochronne, które nie tylko chronią lakier przed uszkodzeniami, ale także zachowują jego blask i estetykę.

Zobacz ile wytrzymuje folia PPF

Bezbarwne folie na lakier Poznań - skuteczna ochrona niewidoczna gołym okiem

Nasze bezbarwne folie PPF to prawdziwa tarcza ochronna, która nie wpływa na wygląd Twojego samochodu. Wyjątkowa grubość folii (ok. 170 mikronów) oraz ich zdolność do samoregeneracji sprawiają, że karoseria jest zabezpieczona przed drobnymi rysami, odpryskami, a nawet głębokimi zarysowaniami. To oznacza, że Twój samochód będzie wyglądał jak nowy przez wiele lat, zachowując swoją wartość.


Zabezpieczenie lakieru folią to nie tylko inwestycja w chwilę obecną, to inwestycja w przyszłość Twojego pojazdu. Nasza 10-letnia gwarancja sprawia, że Twoje zabezpieczenie pozostanie nienaruszone przez długi czas. Nawet po jej zakończeniu, folia wciąż będzie skutecznie chronić lakier Twego samochodu.

Gdy chcemy zabezpieczyć ważny dla nasdokument chowamy go do foliowej koszulki. To samo możemy zrobić z samochodem. Folia jest jak laminat. Trwale zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi

Dlaczego warto zabezpieczyć lakier folią ochronną?

Ikona-_Ochrona Odpryski

Ochrona przed odpryskami od kamieni

Ikona-_Ochrona Rysy

Ochrona przed rysami

Właściwości samoregenerujące

Ikona-_Obtarcia

Ochrona przed otarciami

Ikona-_Ochrona Chemikalia

Ochrona przed chemikaliami

Ikona-_Wartość Pojazdu

Brakt utraty wartości pojazdu z powodu odprysków

Ikona-_Niewidzialny

Niewidoczna

Jeśli posiadasz samochód pokrywy matowym lakierem musisz wiedzieć, że w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń nic nie da się zrobić poza ewentualnym wyciągnięciem wgniecenia. Lakierowanie w mat jest bardzo trudne i często efekty napraw są bardzo rozczarowujące. W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest pokrycie lakieru bezbarwną folią w wersji matowej.

Folie ochronne to jedyna forma zabezpieczenia matowego lakieru. Zamroź lakier swojego samochodu, stosując matową folię ochronną. To najlepsze zabezpieczenie, a jednocześnie metamorfoza samochodu. Stosując Folie PPF Mat zmienisz połysk w ekskluzywne satynowe wykończenie nadwozia.

W przypadku innych typów lakierów, folie PPF mogą także subtelnie zmienić wygląd z błyszczącego na matowy.

Niezwykła samoregeneracja - folie ochronne na samochód Poznań

Przygotuj się na zjawiskowe przeżycie! Folia PPF wyposażona jest w zdolność samoregeneracji - mniejsze rysy mogą zniknąć samoistnie pod wpływem ciepła. To jak magia, która przywraca blask i gładkość lakieru, eliminując widoczne ślady uszkodzeń. Około 30% grubości folii to warstwa samoregenerująca - to więcej niż cała grubość lakieru bezbarwnego na samochodzie!

Bezbarwna folia ochronna  w wersji matowej

Jeśli posiadasz samochód pokrywy matowym lakierem musisz wiedzieć, że w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń nic nie da się zrobić poza ewentualnym wyciągnięciem wgniecenia. Lakierowanie w mat jest bardzo trudne i często efekty napraw są bardzo rozczarowujące. W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest pokrycie lakieru bezbarwną folią lecz w wersji matowej. Zyskujemy wszystkie korzyści jak w przypadku wersji błyszczącej. Matową odmianę PPF możemy zastosować również w sytuacji gdy chcemy „zamrozić” lakier, wówczas kolor zostaje ten sam lecz zmieniamy połysk na mat. Uzyskujemy najlepszą ochronę wraz ze zmianą wizerunku samochodu.

FRONT

ELEMENTY:

Zderzak
Reflektory
Maska

Cena
od 3500zł brutto

FULL FRONT

ELEMENTY:

Zderzak
Reflektory
Maska
Błotniki

Lusterka
Słupki
Nadszybie
Wnęki klamek

Cena
od 5900zł brutto

OPTIMUM

ELEMENTY:

Zderzak przedni
Reflektory
Maska
Błotniki

Lusterka
Słupki
Nadszybie
Wnęki klamek

Cena
od 8900zł brutto

COMPLETE

ELEMENTY:

Wszystkie lakierowane  elementy nadwozia

Cena
od 10 000zł brutto

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Folia PPF

1Czy folia jest widoczna?
Folia jest praktycznie niewidoczna.
2Dlaczego bezbarwna folia jest droższa od zmiany koloru?
Na cenę wpływa wykorzystana technologia, skan samochodu, zupełnie inny materiał oraz nieporównywalna technika aplikacji.
3Czy po demontażu folii będzie widoczna różnica?
Aby móc zabezpieczać tylko wybrane obszary folie zostały tak skonstruowane aby promienie UV oddziaływały na oklejone elementy tak samo jak na te bez folii. Tylko po co demontować folię? Praktycznie każde oklejone auto podczas późniejszej odsprzedaży nadal pozostaje oklejone.
4Czy folia wymaga specjalnej pielęgnacji?
Nie, należy zachować tylko ostrożność przy używaniu myjki ciśnieniowej aby nie poderwać krawędzi folii.
5Co to jest folia PPF?
Folia PPF a dokładniej Paint Protection Film to folia poliuretanowa o grubości ok 200mik.
6Jakich producentów folie wykorzystujecie?
Stosujemy materiały największych producentów na świecie takich jak Clif Desings, XPEL, Stek czy Llumar. CarsLab jest autoryzowanym studiem Clif Designs oraz Llumar.
7Jak umówić się na aplikację folii?
Wystarczy zadzwonić! Podczas rozmowy omówimy szczegóły i wycenimy usługę. Dla wygody naszych klientów oferujemy usługę DoorToDoor oraz samochód zastępczy.

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości ochronie samochodu, to zabezpieczenie lakieru folią Poznań w CARSLAB jest doskonałym wyborem.

Daj swojemu pojazdowi najlepszą opiekę, na jaką zasługuje.

Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania i umówią Cię na profesjonalną aplikację folii PPF.

Poznaj również całą ofertę CARSLAB. Zaliczamy do niej:

detailing Poznań

korekta lakieru Poznań

powłoki ceramiczne Poznań

oklejanie samochodów Poznań

przyciemnianie szyb Poznań

 

Zapraszamy do bezpłatnej wyceny i kontaktu!