BEZBARWNE FOLIE OCHRONNE
Folia niczym pancerz, lecz niewidoczny

 

Denerwują Cię odpryski? Boisz się pierwszej rysy na swoim samochodzie? Folia ochronna to coś dla Ciebie! To najskuteczniejsza metoda ochrony lakieru charakteryzująca się właściwościami samoregenerującymi oraz niesamowitą trwałością. Dzięki swojej grubości (ok. 200 mik.) bezbarwne folie ochronne zabezpieczają karoserię samochodu przed odpryskami oraz rysami, nawet tymi bardzo głębokimi na przykład po lekkich obtarciach.


Zabezpieczenie lakieru folią to proces całkowicie odwracalny lecz nie ma większej potrzeby aby folię z lakieru usuwać. Po okresie gwarancji, który wynosi aż 10 lat folia nadal skutecznie zabezpiecza samochód.

Gdy chcemy zabezpieczyć ważny dla nasdokument chowamy go do foliowej koszulki. To samo możemy zrobić z samochodem. Folia jest jak laminat. Trwale zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi

Zalety folii ochronnej

 • Ochrona przed odpryskami od kamieni
 • Ochrona przed rysami
 • Właściwości samoregenerujące – uszkodzenia znikają
  pod wpływem ciepła
 • Niewidoczna
 • Brak utraty wartości pojazdu z powodu odprysków
 • Ochrona przed chemikaliami
 • Ochrona przed otarciami
 

Samoregeneracja

Spektakularny efekt znikania uszkodzeń z folii na naszych oczach. Folie, które stosujemy posiadają właściwości samoregenerujące. 30% ich grubością to warstwa, na której rysy pod wpływem ciepła same się zasklepią. Wystarczy słońce, ciepła woda lub suszarka aby zarysowania od metalowej szczotki zniknęły raz na zawsze. Poniższy film przedstawia jak wygląda processamoregeneracji.

Bezbarwna folia ochronna  w wersji matowej

Jeśli posiadasz samochód pokrywy matowym lakierem musisz wiedzieć, że w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń nic nie da się zrobić poza ewentualnym wyciągnięciem wgniecenia. Lakierowanie w mat jest bardzo trudne i często efekty napraw są bardzo rozczarowujące. W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest pokrycie lakieru bezbarwną folią lecz w wersji matowej. Zyskujemy wszystkie korzyści jak w przypadku wersji błyszczącej. Matową odmianę PPF możemy zastosować również w sytuacji gdy chcemy „zamrozić” lakier, wówczas kolor zostaje ten sam lecz zmieniamy połysk na mat. Uzyskujemy najlepszą ochronę wraz ze zmianą wizerunku samochodu.

Bezpieczna aplikacja

Folie, które aplikujemy są przygotowywane i wycinane pod dany samochód przez ploter, dzięki czemaplikacja jest w pełni bezpieczna.
Posiadamy ogromną bazę zeskanowanych samochodów i specjalnie przygotowanych „formatek”.

Miejscowe bezbarwne folie ochronne PPF

Nie trzeba oklejać całego samochodu. Możemy zabezpieczyć tylko najbardziej narażone elementy np. zderzak przedni, maskę lub reflektory. Bezbarwne folie ochronne gwarantują zwiększoną odporność na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Dzięki nim bez problemu można udać się w każdą podróż i nie zaprzątać sobie głowy troskami o lakier. Zapraszamy do zatem do naszego studia wszystkich zainteresowanych tego typu zabezpieczeniem.

Naszym Klientom proponujemy gotowe pakiet lecz możemy wycenić wybrane pojedyncze elementy


STARTER


 • 600zł brutto
 • BIKINI


   
 • od 2500zł brutto
 • FRONT


   
 • od 3500zł brutto
 • FULL FRONT


   
 • od 5000zł brutto
 • COMPLETE


 • od 10 000zł brutto
 • Pojedyncze elementy  06_Tapicerka v2

  Ochrona wnętrza

  Posiadamy w ofercie również oklejanie błyszczących elementów wnętrza takich jak Piano Black lub drewno lakierowane na wysoki połysk.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące Folia PPF

  1Czy folia jest widoczna?
  Folia jest praktycznie niewidoczna.
  2Dlaczego bezbarwna folia jest droższa od zmiany koloru?
  Na cenę wpływa wykorzystana technologia, skan samochodu, zupełnie inny materiał oraz nieporównywalna technika aplikacji.
  3Czy po demontażu folii będzie widoczna różnica?
  Aby móc zabezpieczać tylko wybrane obszary folie zostały tak skonstruowane aby promienie UV oddziaływały na oklejone elementy tak samo jak na te bez folii. Tylko po co demontować folię? Praktycznie każde oklejone auto podczas późniejszej odsprzedaży nadal pozostaje oklejone.
  4Czy folia wymaga specjalnej pielęgnacji?
  Nie, należy zachować tylko ostrożność przy używaniu myjki ciśnieniowej aby nie poderwać krawędzi folii.
  5Co to jest folia PPF?
  Folia PPF a dokładniej Paint Protection Film to folia poliuretanowa o grubości ok 200mik.
  6Jakich producentów folie wykorzystujecie?
  Stosujemy materiały największych producentów na świecie takich jak Clif Desings, XPEL, Stek czy Llumar. CarsLab jest autoryzowanym studiem Clif Designs oraz Llumar.
  7Jak umówić się na aplikację folii?
  Wystarczy zadzwonić! Podczas rozmowy omówimy szczegóły i wycenimy usługę. Dla wygody naszych klientów oferujemy usługę DoorToDoor oraz samochód zastępczy.

  Masz  pytania?

  Pytania

  Dzięki zastosowaniu tej techniki, sztuczna inteligencja jest w stanie bardziej precyzyjnie ocenić Twój stan zdrowia.
  Zminimalizować błędy - odróżnić zmianę nowotworową od nieznaczącej i chwilowej anomalii specyficznej dla Twojego organizmu.
  Można to porównać do wykonania badania przez Twojego znajomego lekarza do którego chodzimy już dłuższy czas.
  On zna nasze ciało w zakresie swojej specjalizacji. Wie czego może się spodziewać. Monitoruje nasze zdrowie i ma je pod kontrolą.