Polerowanie lakieru Poznań - przywróć blask swojemu samochodowi!

 

CARSLAB oferuje wieloetapowe i profesjonalne polerowanie lakieru Poznań przywrócą Twojemu pojazdowi nowy wygląd i ochronę. Dzięki naszym zaawansowanym technikom, usuwamy wszelkie mankamenty, takie jak hologramy, koliste zarysowania, zmatowienia, wżery oraz proste rysy, aż do 99% ich liczby. Niezwykle istotne jest, że proces odnowy lakieru nie wymaga ponownego lakierowania samochodu.

Polerowanie auta Poznań - dlaczego warto? 

Ze względu na ekologię nowoczesne lakieru niestety są bardzo delikatne, podatne na powstawanie zarysowań i narażone na uszkodzenia przez czynniki zewnętrzne. Profesjonalne polerowanie lakieru pozwala usunąć zarysowania, przywrócić utracony blask oraz głębie lakieru Twojego samochodu.


 

POZIOMY ODNOWY LAKIERU

Oferujemy trzy stopnie zaawansowania odnowy lakieru w naszym studiu:

Polerowanie samochodu Poznań - największe korzyści!

Ikona-_Obtarcia

Lakier bez defektów

Ikona-_Szklistosć i Głębia

Wyśmienita głębia oraz połysk

Ikona-_Wartość Pojazdu

Wzrost wartości auta

Przywrócenie pierwotnego stanu lakieru

Renowacja lakieru Poznań ma naprawdę wiele zalet. Korzyści, jakie uzyskasz dzięki naszym usługom to:

  • lakier bez żadnych defektów - dzięki usunięciu rys, zmatowień, hologramów i innych niedoskonałości;

  • głębia i połysk lakieru - zachwyci z pewnością każdego. Dzięki naszym technikom polerowania i woskowania, odbicie światła będzie imponujące, a efekt lustrzanego blasku niezapomniany;

  • wzrost wartości Twojego samochodu - a to wszystko dzięki perfekcyjnemu wyglądowi. Samochody po naszej odnowie lakieru zyskują na atrakcyjności i są bardziej pożądane na rynku.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące dotyczące polerowanie
samochodu Poznań

1Czy usługa jest bezpieczna dla mojego samochodu?
Korzystamy z najbardziej zaawansowanych systemów polerskich. Przed wykonaniem korekty wykonujemy dokładną inspekcję oraz pomiar grubości lakieru. Wieloletnie doświadczenie oraz ilość odnawianych przez nas samochodów z pewnością jest argumentem za przy wyborze wykonawcy.
2Jak długo utrzymuje się efekt korekty lakieru?
Polerowanie to permanentne usunięcie zarysowań a nie ich maskowanie, dlatego efekt jest trwały do momentu aż lakier nie zostanie znów zarysowany. Aby dłużej zachować efekt a nawet go spotęgować zalecamy zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną lub bezbarwną folią ochronną PPF.
3Jak długo trwa usługa?
Na odświeżenie lakieru potrzebujemy jeden pełny dzień roboczy. Dwustopniowa korekta lakieru zajmuje nam 2 dni. Pełna odnowa lakieru wymaga znacznie więcej pracy. Skupiamy się na każdym defekcie a co za tym idzie wizyta potrafi trwać nawet 3-4 dni robocze.
4Czy w cenie usługi lakier mojego samochodu zostaje zabezpieczony?
W odróżnieniu do wielu firm wyznajemy zasadę, że nie wydamy klientowi niezabezpieczonego lakieru (za wyjątkiem gdy nas o to poprosi) zatem zawsze lakier otrzymuje minimum woskowanie.
5Czy zajmujecie się polerowanie niewielkich parkingowych otarć?
Nie jednokrotnie udało nam się uratować elementy samochodu przed lakierowaniem. Dzięki temu klienci zachowują oryginalny lakier a co za tym idzie pojazd nie traci na wartości.
6Czy możecie wykonać polerowanie lakieru motocykla?
Polerowanie motocykli jest jak najbardziej możliwe. Zajmujemy się ich kompleksową kosmetyką. Detailing motocykli to oddzielny dział naszej firmy.

Ponadto, nasz detailing Poznań to także:

• czyszczenie samochodu Poznań 

• polerowanie lamp Poznań

• powłoki ceramiczne Poznań 

• folie ppf Poznań

• przyciemnianie szyb Poznań

Renowacja samochodów Poznań z CARSLAB to przywrócenie swojemu samochodowi nowego blasku! Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci doradzą Ci najbardziej odpowiednią opcję dla Twojego pojazdu.