Czym jest odnowa lakieru?

Odnowa lakieru inaczej korekta lakieru to wieloetapowy i najbardziej spektakularny proces mający na celu nadanie Twojemu samochodowi nowego wyglądu. Poprzez polerowanie usuniemy z niego wszelkie mankamenty. Korekta lakieru usuwa do 99% defektów lakieru takich jak: hologramy, koliste zarysowania, zmatowienia, wżery oraz proste rysy. Proces odnowy lakieru został tak stworzony aby poprzez polerowanie móc odnowić wygląd samochodu bez ponownego lakierowania.

Dlaczego warto wykonać korektę lakieru?

Ze względu na ekologię nowoczesne lakieru niestety są bardzo delikatne, podatne na powstawanie zarysowań i narażone na uszkodzenia przez czynniki zewnętrzne. Profesjonalne polerowanie lakieru pozwala usunąć zarysowania, przywrócić utracony blask oraz głębie lakieru Twojego samochodu.


 

POZIOMY ODNOWY LAKIERU

W naszym studiu odnowę lakieru dzielimy na 3 stopnie zaawansowania

Korzyści:

Ikona-_Obtarcia

Lakier bez defektów

Ikona-_Szklistosć i Głębia

Wyśmienita glebą oraz połysk

Ikona-_Wartość Pojazdu

Wzrost wartości auta

Przywrócenie pierwotnego stanu lakieru

Zobacz efekty

odnowa lakieruodnowa lakieru
odnowa lakieruodnowa lakieru

Aby spotęgować oraz zachować na dłużej efekt zalecamy zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące dotyczące polerowanie
samochodu Poznań

1Czy usługa jest bezpieczna dla mojego samochodu?
Korzystamy z najbardziej zaawansowanych systemów polerskich. Przed wykonaniem korekty wykonujemy dokładną inspekcję oraz pomiar grubości lakieru. Wieloletnie doświadczenie oraz ilość odnawianych przez nas samochodów z pewnością jest argumentem za przy wyborze wykonawcy.
2Jak długo utrzymuje się efekt korekty lakieru?
Polerowanie to permanentne usunięcie zarysowań a nie ich maskowanie, dlatego efekt jest trwały do momentu aż lakier nie zostanie znów zarysowany. Aby dłużej zachować efekt a nawet go spotęgować zalecamy zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną lub bezbarwną folią ochronną PPF.
3Jak długo trwa usługa?
Na odświeżenie lakieru potrzebujemy jeden pełny dzień roboczy. Dwustopniowa korekta lakieru zajmuje nam 2 dni. Pełna odnowa lakieru wymaga znacznie więcej pracy. Skupiamy się na każdym defekcie a co za tym idzie wizyta potrafi trwać nawet 3-4 dni robocze.
4Czy w cenie usługi lakier mojego samochodu zostaje zabezpieczony?
W odróżnieniu do wielu firm wyznajemy zasadę, że nie wydamy klientowi niezabezpieczonego lakieru (za wyjątkiem gdy nas o to poprosi) zatem zawsze lakier otrzymuje minimum woskowanie.
5Czy zajmujecie się polerowanie niewielkich parkingowych otarć?
Nie jednokrotnie udało nam się uratować elementy samochodu przed lakierowaniem. Dzięki temu klienci zachowują oryginalny lakier a co za tym idzie pojazd nie traci na wartości.
6Czy możecie wykonać polerowanie lakieru motocykla?
Polerowanie motocykli jest jak najbardziej możliwe. Zajmujemy się ich kompleksową kosmetyką. Detailing motocykli to oddzielny dział naszej firmy.