Renowacja tapicerki skórzanej Poznań

Proponujemy wyłącznie profesjonalne usługi, w tym: renowacja tapicerki skórzanej Poznań. Skupiamy się na przywróceniu pierwotnego blasku oraz doskonałego stanu wnętrza pojazdu, aby zapewnić estetyczny wygląd, a także komfort i zadowolenie z podróży.

Odzyskaj wyjątkowy styl - renowacja skóry samochodowej Poznań

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Uszkodzenia tapicerki skórzanej mogą znacznie wpłynąć na ogólny wygląd wnętrza samochodu, a w przypadku chęci sprzedaży pojazdu mogą obniżyć jego wartość.

Nasza zaawansowana technologia farbowania skóry pozwala nam skutecznie radzić sobie z najtrudniejszymi uszkodzeniami, nawet takimi jak dziury na perforowanej tapicerce.

Zadbane wnętrze pojazdu jest bardzo istotne. Dlatego nasza naprawa tapicerki skórzanej Poznań sprawdzi się w tym doskonale. Przywrócimy jej pierwotny wygląd oraz znacznie wydłużymy żywotność.


Korzyści:


renowacja tapicerki skórzanejrenowacja tapicerki skórzanej
renowacja tapicerki skórzanejrenowacja tapicerki skórzanej

Cena

od 250zł

Czas Realizacji

1 - 3 dni

Sprawdzony system

System, z którego korzystamy stosowany jest na całym świecie przez największe firmy oraz koncerny samochodowe do naprawy uszkodzeń powstałych podczas produkcji. Tą technologię stosują fabryki samochodów ponieważ w przypadku uszkodzenia farbowanie tapicerki skórzanej znacznie obniża koszty w porównaniu do wymiany tapicerki na nową.

Posiadamy własny mieszalnik farb

Należymy do niewielkiej grupy firm, które same mieszają kolory do naprawy.

Aby usługa była najwyższej jakości dobieramy farby do naprawianych elementów.

Nie wysyłamy na przykład zagłówków do dobrania koloru. Dlaczego? Podczas użytkowania samochodu tapicerka jest nierównomiernie narażona na promienie słoneczne co powoduje, że z czasem kolor na zagłówku może różnić się na przykład od siedziska. W takim przypadku klienci zauważaliby różnice w kolorze naprawianego fragmentu. U nas nie ma powodów do obaw.

FAQ

najczęściej zadawane pytania dotyczące regeneracji tapicerki skórzanej Poznań

1Jakie było Wasze najtrudniejsze zlecenie?
Najtrudniejsza była naprawa deski rozdzielczej uszkodzonej linką podczas wycinania szyby czołowej. Na całej długości deska posiadała liczne nacięcia.
2Ile trwa renowacja elementu?
Na czas realizacji wpływa kilka czynników. Jeśli do naprawy mamy tylko przetarcie to samochód jest do odbioru już następnego dnia. W przypadku naprawy uszkodzeń jak dziury lub rozcięcia czas naprawy może się wydłużyc o 1 dzień.
3Ile kosztuje odnowa tapicerki skórzanej?
Przykładowy koszt naprawy: 1 wytarty element bez kontrastowych nici to koszt już 250 zł brutto.
4Czy po naprawie będzie widać różnice w kolorze ?
W naszej firmie posiadamy własny mieszalnik kolorów. Kolor dobieramy do naprawianego fragmentu tapicerki a nie np. do zagłówka, który po pewnym czasie może odróżniać się przez promienie UV. Niweluje to ryzyko powstawania różnic w kolorze.
5Ile macie doświadczenia w renowacji tapicerki skórzanej?
Renowacją skór zajmujemy się od 2015 roku. Realizujemy zlecenia jako podwykonawcy dla wielu firm a nawet salonów samochodowych. Dział Smart Repair w naszym studio codziennie realizuje naprawy skór

Renowacja tapicerki skórzanej Poznań - zalety

Przedstawimy poniżej korzyści naszych usług:

  •  • komfort podróży - siedzenie za kierownicą stanie się czystą przyjemnością;

  •  • przywrócenie pierwotnego wyglądu;

  •  • przyjemność w dotyku - czyszczenie i pielęgnacja tapicerki pozwolą cieszyć się miękką, gładką i przyjemną w dotyku skórą;

  •  • wzrost atrakcyjności wnętrza - będzie ono bardziej stylowe oraz eleganckie;

  •  • wzrost wartości pojazdu - odświeżony wygląd wnętrza przekłada się bezpośrednio na wzrost wartości samochodu, co może być kluczowe w przypadku ewentualnej sprzedaży pojazdu;

  •  • wydłużenie żywotności tapicerki - dzięki starannie dobranym technikom oraz produktom pielęgnacyjnym, tapicerka skórzana będzie służyć dłużej i lepiej zachowa swoje walory.

Cena naszych usług (renowacja skóry samochodowej Poznań) rozpoczyna się już od 350 zł, a czas realizacji to jedynie 1 - 3 dni.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Szybka i efektywną naprawa tapicerki skórzanej Poznań - wyłącznie w CARSLAB.

Nasz detailing Poznań to także:

Zaufaj doświadczeniu CARSLAB i pasji do pracy, a Twój samochód odzyska dawny blask oraz elegancję.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest renowacja tapicerki skórzanej Poznań!