Dlaczego warto?

Uszkodzenia tapicerki skórzanej znacznie wpływają na ogólną estetykę wnętrza samochodu, a w przypadku chęci sprzedaży pojazdu obniżają jego wartość. Wykorzystując technologię farbowania skór poradzimy sobie z bardzo trudnymi uszkodzeniami nawet jakimi jak dziury na perforowanej tapicerce.

Jako właściciele lub użytkownicy przykładamy ogromną wagę do wyglądu zewnętrznego naszych samochodów. Zlecamy auto detailing, polerowanie lakieru lub zabezpieczenie lakieru, ale nie można zapominać o wnętrzu. Czyszczenie wnętrza a tym bardziej odpowiednia pielęgnacja tapicerki skórzanej pozwala znacznie wydłużyć jej żywotność.


renowacja tapicerki skórzanejrenowacja tapicerki skórzanej
renowacja tapicerki skórzanejrenowacja tapicerki skórzanej

Korzyści:


Cena

od 250zł

Czas Realizacji

1 - 3 dni

Sprawdzony system

System, z którego korzystamy stosowany jest na całym świecie przez największe firmy oraz koncerny samochodowe do naprawy uszkodzeń powstałych podczas produkcji. Tą technologię stosują fabryki samochodów ponieważ w przypadku uszkodzenia farbowanie tapicerki skórzanej znacznie obniża koszty w porównaniu do wymiany tapicerki na nową.

Posiadamy własny mieszalnik farb

Należymy do niewielkiej grupy firm, które same mieszają kolory do naprawy.

Aby usługa była najwyższej jakości dobieramy farby do naprawianych elementów.

Nie wysyłamy na przykład zagłówków do dobrania koloru. Dlaczego? Podczas użytkowania samochodu tapicerka jest nierównomiernie narażona na promienie słoneczne co powoduje, że z czasem kolor na zagłówku może różnić się na przykład od siedziska. W takim przypadku klienci zauważaliby różnice w kolorze naprawianego fragmentu. U nas nie ma powodów do obaw.

FAQ

najczęściej zadawane pytania dotyczące regeneracji tapicerki skórzanej Poznań

1Jakie było Wasze najtrudniejsze zlecenie?
Najtrudniejsza była naprawa deski rozdzielczej uszkodzonej linką podczas wycinania szyby czołowej. Na całej długości deska posiadała liczne nacięcia.
2Ile trwa renowacja elementu?
Na czas realizacji wpływa kilka czynników. Jeśli do naprawy mamy tylko przetarcie to samochód jest do odbioru już następnego dnia. W przypadku naprawy uszkodzeń jak dziury lub rozcięcia czas naprawy może się wydłużyc o 1 dzień.
3Ile kosztuje odnowa tapicerki skórzanej?
Przykładowy koszt naprawy: 1 wytarty element bez kontrastowych nici to koszt już 250 zł brutto.
4Czy po naprawie będzie widać różnice w kolorze ?
W naszej firmie posiadamy własny mieszalnik kolorów. Kolor dobieramy do naprawianego fragmentu tapicerki a nie np. do zagłówka, który po pewnym czasie może odróżniać się przez promienie UV. Niweluje to ryzyko powstawania różnic w kolorze.
5Ile macie doświadczenia w renowacji tapicerki skórzanej?
Renowacją skór zajmujemy się od 2015 roku. Realizujemy zlecenia jako podwykonawcy dla wielu firm a nawet salonów samochodowych. Dział Smart Repair w naszym studio codziennie realizuje naprawy skór