Przygotowanie samochodu do sprzedaży przynosi znaczny wzrost wartości pojazdu oraz szybszą sprzedażą. O ile technicznie wszystko będzie sprawne, to na przeszkodzie przy sprzedaży mogą stanąć ślady użytkowania, takie jak: zniszczony lakier, uszkodzona tapicerka skórzana, wgniecenia na karoserii lub zwyczajnie brudne wnętrze. Na szczęście w usługach CarsLab znajdziesz usługę przygotowania auta do sprzedaży na terenie Poznania! Z nami nie musisz walczyć z zabrudzeniami na siedzeniu lub opróżnianiem wszystkich schowków.

Po krótkich oględzinach stworzymy idealny pakiet usług, aby sprzedaż przebiegła szybko oraz skutecznie. Jako miłośnicy motoryzacji doskonale rozumiemy, z czym wiążą się poszukiwania kupca dla swojego pojazdu. Robimy więc absolutnie wszystko, co w naszej mocy, aby przygotowanie samochodu do sprzedaży było kompleksową usługą, po której potencjalny kupiec zachwyci się stanem auta.

 

Na czym polega pakiet przygotowania auta do sprzedaży?

Jest to jedyna usługa a właściwie zestaw usług, który nigdy nie był i z pewnością nie zostanie sprecyzowany. Każdy samochód potrzebuje innych usług, a zależy nam, aby jak najmniejszym kosztem podnieść wartość pojazdu po to by klient sprzedał go za korzystniejszą dla Niego cenę. Niektóre samochody potrzebują porządnego spa ewentualnie delikatnego odświeżenia, ale są również pojazdy gdzie konieczne stają się bardziej zaawansowane usługi.

Współpracujemy z fotografem oraz producentem filmów reklamowych. Poza przygotowaniem samochodu możemy wykonać sesje oraz film, które znacznie wpłyną na atrakcyjność Twojego ogłoszenia na portalu aukcyjnym i pomogą w sprzedaży. 


CarsLab to kompleksowa obsługa samochodów

Zlecając nam przygotowanie samochodu do sprzedaży możemy pozbyć się mankamentów, które mogą wpływać na jego wartość.

W naszej ofercie znajduje się między innymi:

  • Czyszczenie wnętrza
  • Naprawa elementów wnętrza
  • Renowacja tapicerki skórzanej
  • Naprawa uszkodzeń tapicerki materiałowej
  • Polerowanie lakieru oraz Usuwanie rys
  • Naprawa felg
  • Naprawa odprysków szyb
  • Renowacja reflektorów
  • Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
  • Naprawa zewnętrznych tworzyw sztucznych

Korzyści:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące przygotowania auta do sprzedaży Poznań

1Co polecacie zrobić przed sprzedażą?
Z pewnością proponujemy gruntowne mycie oraz dobre odświeżenie wnętrza aby było schludne, czyste i pachnące. Jeśli lakier posiada koliste zarysowania lub proste rysy warto poddać go chociaż odświeżeniu.

Niekorzystne są wszelkie uszkodzenia takie jak, otarcia, wgniecenia na karoserii lub odpryski szyb. Naprawy tego typu szkód są znacznie korzystniejsze niż ewentualne negocjacje z kupującym.

Renowacja skór znacznie wpływa na ogólną ocenę wnętrza więc jeśli w samochodzie występują np. przetarcia lub drobne uszkodzenia mechaniczne warto pomyśleć nad ich regeneracją.
2Jakie było wasze największe zlecenie?
Z pewnością było to 6 letnie BMW Serii 6, które wymagało praktycznie pełnego wachlarzu naszych usług. Samochód poddaliśmy kompleksowemu detailingowi rozszerzonemu między innymi renowację felg czy lakierowanie zderzaka przedniego. Inwestycja kosztowała przeszło 7 tys. zł lecz wartość samochodu wzrosła o ponad 30 000 zł!
3Na co najczęściej decydują się klienci?
Wyżej wymienione BMW 6 było wyjątkowym przypadkiem. Najczęściej klienci decydują się na czyszczenie wnętrza w pakiecie Optimum, Jednoetapowe odświeżenie lakieru wraz z woskowaniem oraz ewentualne usunięcie pojedynczych uszkodzeń lub farbowanie tapicerki skórzanej.
4Czy wykonacie zdjęcia do ogłoszenia?
Współpracujemy ze świetnym fotografem motoryzacyjnym, który może wykonać dla Państwa piękne zdjęcia pomocne przy tworzeniu ogłoszenia.