PRZYGOTOWANIE SAMOCHODU DO SPRZEDAŻY

 

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a to właśnie ono jest często decydujące przy sprzedaży samochodu. Jeśli nie wypadniemy dobrze to jest duże prawdopodobieństwo, że do transakcji nie dojdzie. Gdy decydujemy się na sprzedaż samochodu, nikt z nas nie chce inwestować w niego już pieniędzy skoro zakładamy, że niebawem nie będzie już należał do nas. Należy jednak pamiętać, że dobrze przygotowany do sprzedaży samochód jest znacznie łatwiej sprzedać. Decydując się na odpowiednie usługi przygotowanie samochodu do sprzedaży jest inwestycją, która z pewnością się zwróci uzyskaniem lepszej ceny za samochód oraz szybszą sprzedażą.

 

Na czym polega pakiet przygotowania auta do sprzedaży?

Jest to jedyna usługa a właściwie zestaw usług, który nigdy nie był i z pewnością nie zostanie sprecyzowany. Każdy samochód potrzebuje innych usług, a zależy nam, aby jak najmniejszym kosztem podnieść wartość pojazdu po to by klient sprzedał go za korzystniejszą dla Niego cenę. Niektóre samochody potrzebują porządnego spa ewentualnie delikatnego odświeżenia, ale są również pojazdy gdzie konieczne stają się bardziej zaawansowane usługi.

 
przygotowanie samochodu do sprzedaży
Jak mówi przysłowie „Kupujemy oczami” więc przygotowanie samochodu do sprzedaży to dobra inwestycja.

CarsLab to kompleksowa obsługa samochodów

Zlecając nam przygotowanie samochodu do sprzedaży możemy pozbyć się mankamentów, które mogą wpływać na jego wartość.

W naszej ofercie znajduje się między innymi:

 • Czyszczenie wnętrza
 • Naprawa elementów wnętrza
 • Renowacja tapicerki skórzanej
 • Naprawa uszkodzeń tapicerki materiałowej
 • Polerowanie lakieru oraz Usuwanie rys
 • Naprawa felg
 • Naprawa odprysków szyb
 • Renowacja reflektorów
 • Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
 • Naprawa zewnętrznych tworzyw sztucznych

Co zyskujesz?

 • Wzrost wartości pojazdu
 • Poprawa walorów estetycznych
 • Szybsza sprzedaż

 • Cena: ustalana indywidualnie
 • FAQ

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące przygotowania auta do sprzedaży Poznań

  1Co polecacie zrobić przed sprzedażą?
  Z pewnością proponujemy gruntowne mycie oraz dobre odświeżenie wnętrza aby było schludne, czyste i pachnące. Jeśli lakier posiada koliste zarysowania lub proste rysy warto poddać go chociaż odświeżeniu.

  Niekorzystne są wszelkie uszkodzenia takie jak, otarcia, wgniecenia na karoserii lub odpryski szyb. Naprawy tego typu szkód są znacznie korzystniejsze niż ewentualne negocjacje z kupującym.

  Renowacja skór znacznie wpływa na ogólną ocenę wnętrza więc jeśli w samochodzie występują np. przetarcia lub drobne uszkodzenia mechaniczne warto pomyśleć nad ich regeneracją.
  2Jakie było wasze największe zlecenie?
  Z pewnością było to 6 letnie BMW Serii 6, które wymagało praktycznie pełnego wachlarzu naszych usług. Samochód poddaliśmy kompleksowemu detailingowi rozszerzonemu między innymi renowację felg czy lakierowanie zderzaka przedniego. Inwestycja kosztowała przeszło 7 tys. zł lecz wartość samochodu wzrosła o ponad 30 000 zł!
  3Na co najczęściej decydują się klienci?
  Wyżej wymienione BMW 6 było wyjątkowym przypadkiem. Najczęściej klienci decydują się na czyszczenie wnętrza w pakiecie Optimum, Jednoetapowe odświeżenie lakieru wraz z woskowaniem oraz ewentualne usunięcie pojedynczych uszkodzeń lub farbowanie tapicerki skórzanej.
  4Czy wykonacie zdjęcia do ogłoszenia?
  Współpracujemy ze świetnym fotografem motoryzacyjnym, który może wykonać dla Państwa piękne zdjęcia pomocne przy tworzeniu ogłoszenia.

  Masz  pytania?

  Pytania

  Dzięki zastosowaniu tej techniki, sztuczna inteligencja jest w stanie bardziej precyzyjnie ocenić Twój stan zdrowia.
  Zminimalizować błędy - odróżnić zmianę nowotworową od nieznaczącej i chwilowej anomalii specyficznej dla Twojego organizmu.
  Można to porównać do wykonania badania przez Twojego znajomego lekarza do którego chodzimy już dłuższy czas.
  On zna nasze ciało w zakresie swojej specjalizacji. Wie czego może się spodziewać. Monitoruje nasze zdrowie i ma je pod kontrolą.