Wystarczy uderzenie kamienia, aby powstał odprysk. Większość osób myśli o wymianie szyby, lecz my oferujemy znacznie korzystniejszą finansowo naprawę odprysku. Nowoczesna technologia oraz specjalistyczny sprzęt pozwala nam w ciągu godziny naprawić uszkodzenie!

Dlaczego warto naprawić szybę, zamiast od razu wymieniać ją na nową? Przede wszystkim jest to znacznie tańszy proces od zakupu nowego egzemplarza a usługa jest bezinwazyjna. W CarsLab zajmujemy się szybką i fachową naprawą odprysków szyb samochodowych.

Jeżeli nie chcesz inwestować w nową szybę, koniecznie zgłoś się do CarsLab na naprawę szyb od razu po powstaniu lub zaobserwowaniu pęknięcia.

Co zyskujesz?

Ikona-_Szybka Naprawa

Bezinwazyjna naprawa

Ikona-_Wnętrze

Zachowujesz oryginalną szybę

Szybka naprawa

Ikona-_Oszędnosć

Oszczędność pieniędzy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące usuwanie  naprawa szyb Poznań

1Na czym polega naprawa?
Pierwszy etap to oczyszczenie odprysku oraz przygotowanie do wtłoczenia żywicy.
Żywica wypełniająca skleja odprysk zabezpieczając ją przez dalszym pękaniem. Za gładkie wykończenie odpowiada żywica wykończeniowa. Po sklejeniu miejsce naprawy jest polerowane.
2Czy po sklejeniu odprysk z szyby zniknie?
Na efekt końcowy wpływa wiele czynników. Bardzo ważne jest aby nie czekać z naprawa tylko reagować możliwie jak najszybciej. Odprysk może zniknąć całkowicie lub stać się mniej widocznym. Najważniejsze jest aby szyba byłą zabezpieczona przed dalszym pękaniem.
3Czy po sklejeniu szyba może pękać dalej?
Naprawa odprysku na szybie jest skuteczna w 95%.
4Ile kosztuje wyciągnięcie wgniecenia?
Na koszty wyciągnięcia wgniecenia bez konieczności lakierowania wpływa wiele czynników tj. miejsce uszkodzenia (np. przetłoczenia lub krawędzie) dostęp do wgniecenia, z czego wykonany jest element itp.
5Czy mogę zlecić Wam naprawę z ubezpieczenia AC?
Oczywiście, że tak! Rozliczamy naprawy z towarzystwami ubezpieczeniowymi.
6Czy muszę zostawiać Wam samochód?
Naprawa zazwyczaj zajmuje nam ok 1 godzinę. W tym czasie zapraszamy do poczekalni na kawę. Oferujemy również samochód zastępczy.
7Kiedy warto naprawiać szybę?
Możliwie jak najszybciej. Szybka reakcja pozwoli nam uzyskać lepszy rezultat
8Co daje mi naprawa szyby?
Dzięki „sklejeniu” odprysku szyba zostaje zabezpieczona przed dalszym pęknięciem. W wielu przypadkach odprysk staje się całkowicie niewidoczny.