Czyszczenie tapicerki skórzanej

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy jak brudną możemy mieć tapicerkę skórzaną. Jest ona bowiem w ciągłym użytkowaniu i tym samym narażona na zanieczyszczenia oraz szkodliwe czynniki zewnętrze. Czyszczenie skór przywraca im idealny wygląd oraz wydłuża ich żywotność. By uzyskać ten efekt używamy specjalnych preparatów, które są w pełni bezpieczne dla naturalnej skóry. Przecież czysta i delikatna w dotyku tapicerka to znacząca poprawa komfortu podróży samochodem.

Systematyczna pielęgnacja znacznie wydłuży żywotność skóry oraz powzala na utrzymanie jej w nienagannym stanie przez wiele lat.

Niektóre, zabrudzenia prowadzą do trwałych odbarwień, których skutki często są kosztowne w naprawie dlatego warto regularnie pielęgnować tapicerkę w samochodzie..

.


Czysta skóra jest matowa
i gładka w dotyku.

Korzyści:

W przypadku występowania
uszkodzeń możemy wykonać
renowacje i naprawić
ewentualne przetarcia, dziury
lub odbarwienia.

FAQ

1Ile trwa czyszczenie skór?
Jak coś robić, to dobrze lub wcale. Nie wykonujemy czyszczenia tylko tapicerki. Nie dopuścimy do sytuacji w której wyczyścimy tapicerkę a resztę pozostawimy brudną więc konieczne jest wybranie minimum pakietu Optimum. Czas trwania takiej usług to 1 cały dzień, a odbiór auta jest następnego dnia po wyschnięciu.
2 Czy po czyszczeniu skóra będzie matowa czy błyszcząca?
Czysta skóra jest matowa i przyjemna w dotyku.
3 Posiadam uszkodzenie na skórze. Czy możemy tapicerkę wyczyścić bez renowacji?
Nie ma problemu. Ewentualne przetarcie nie stanowi przeszkody, ale zalecamy zlecić nam jej renowacje.
4  Mój fotel jest zabarwiony na niebiesko od jeansów. Wyczyścicie to?
Zazwyczaj się udaje, lecz sa przypadki, w których barwnik od spodni trwale zwiąże się z lakierem na skórze i pozostaje tylko farbowanie. Taką usługę też możemy dla Ciebie wykonać.
5Mam ślad od długopisu. Czy to zejdzie?
Posiadamy odpowiednie preparaty do usuwania tuszu ze skóry, ale są przypadki w których konieczne jest miejscowe farbowanie.
6 Czy czyszczenie perforowanej tapicerki jest bezpieczne?
Tak. Perforacja nie stanowi problemu. Do czyszczenia używamy odpowiednich środków w postaci pianki, która nie wpływa w perforację tak jak płyn.
7Czy możemy zabezpieczyć moją tapicerkę?
Jak najbardziej. Zajrzyj na stronę o impregnacji tapicerki.