O nas
Poznaj Cars Lab

CARSLAB to zespół osób kochających piękno samochodów. Pedantyczne podejście prowadzi do perfekcji, a o to nam chodzi. Korzystamy tylko z najwyższej jakości produktów, co potwierdzają autoryzacje i certyfikaty światowych producentów. Dokładamy wszelkich starań, by samochody wychodzące spod naszych rąk znów wywoływały uczucia jak te, które towarzyszą nam wszystkim w dniu odbioru z salonu.

Oprócz kosmetyki zajmujemy się też stylizacją aut pod Wasze indywidualne wymagania. Nasi specjaliści zadbają o każdy centymetr Twojego samochodu, bo wiemy, że to Twoja wizytówka. Decydując się na detailing w poznańskim CARSLAB, wybieracie najwyższą jakość.

  • Podejście

Twoim samochodem zajmą się pasjonaci. Osoby, którym praca przy samochodach sprawia przyjemność i wkładają w nią całe serce. Tylko takie podejście prowadzi do Twojego zadowolenia. Czyszczenie, odnawianie oraz oklejanie samochodów pozwala nam realizować naszą pasję do motoryzacji, gdyż każde auto, które dzięki nam wygląda jak nowe to ogromny powód do satysfakcji. Głęboko wierzymy, że auto Detailing, Wrapping oraz Tuning wizualny może być podniesiony do rangi sztuki i tym właśnie zajmujemy się w naszym poznańskim salonie.

  • Zadowolenie i zaufanie

Dla nas liczy się pełna satysfakcja i zadowolenie zleceniodawcy, co potwierdza szeroka grupa stałych klientów oraz cała gama samochodów pod naszą stałą opieką. Zajrzyj w opinie, które potwierdzą nasze słowa. Doskonale wiemy, jakie podjąć działania, aby oferowana przez nas kosmetyka samochodowa cechowała się najwyższą jakością.

W naszym poznańskim salonie zobaczycie, co to znaczy Car Detailing oraz Car Wrapping i jak dobrze może być on przeprowadzony, kiedy zajmują się tym profesjonaliści. U nas polerowanie auta to dopiero początek. Wiedząc, ilu klientów nam zaufało, dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć najwyższą jakość usług, nawet jeśli chodzi o wyciąganie wgnieceń. Poradzimy sobie z każdym zadaniem.

Najbardziej wymagający klienci, właściciele ekskluzywnych samochodów oraz flot samochodów postawili na Carslab i dołączyli do grona naszych stałych klientów. Zostań jednym z nich!

  • Doświadczenie

Nasz zespół bez przerwy podnosi swoje kwalifikacje. Stawiamy na rozwój, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz ciągłe szkolenia. Dzięki nim klienci wiedzą, że mają do czynienia z fachowcami – niezależnie od tego, czy w grę wchodzi polerowanie lakieru, czy kompleksowe czynności mające na celu doprowadzić wygląd auta do nadzwyczajnego stanu. W naszej pracy zależy nam na stworzeniu prawdziwej kliniki dla samochodów w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzać nawet najtrudniejsze czynności jak np. usuwanie wgnieceń czy zmiana koloru auta folią.

Najnowocześniejsze studio !

Nasza firma jest jedną z najnowocześniejszych oraz najlepiej wyposażonych firm w Polsce.

Jako nieliczni posiadamy pełny system smart repair oraz własny dział wyciągania wgnieceń PDR. Bezkompromisowo wyposażyliśmy nasze studio we wszystkie potrzebne narzędzia do pracy przy waszych samochodach. Warunki pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych usług, a jest to bardzo ważne przy wyborze firmy, do której planujemy odstawićnasz samochód.

12 powodów dla których warto wybrać CarsLab

1BEZPIECZEŃSTWO
nasz obiekt jest bezpieczny, w pełni monitorowany oraz objęty profesjonalną agencją ochrony. Zostawiając nam swój samochód nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo.
2UBEZPIECZENIE
Nasza firma jest ubezpieczona. Nie kombinujemy, nie wymyślamy. W razie potrzeby posiadamy odpowiednią polisę.
3DOŚWIADCZENIE
Wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem, autoryzowane studio przez kilka światowych firm. Nasi klienci mogą być spokojni – wiemy co robimy.
4SAMOCHÓD ZASTĘPCZY
Jako jedni z niewielu wynajmujemy naszym klientom samochód zastępczy na czas usługi. Niepodważalne jest to, że znacznie ułatwia codzienne życie gdy klient zostawia u nas swój samochód.
5STUDIO
150m2 samej powierzchni studia, 4 stanowiska pracy, pełne wyposażenie najwyższej jakości.
6PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Wykonując usługi przy samochodach naszych klientów wykorzystujemy tylko najlepsze produkty. W połączeniu z naszą wiedzą gwarantuje to Twoje zadowolenie. Tutaj nie ma kompromisów.
7PISEMNA GWARANCJA
Zabezpieczając u nas samochód otrzymujesz komplet dokumentów w tym pisemną gwarancje oraz książkę serwisową.
8WYPOSAŻENIE
Posiadamy sprzęt najwyższej jakości oraz jesteśmy wyposażeni w odpowiednie systemy do różnego rodzaju napraw od najlepszych producentów.
9KOMPLEKSOWOŚĆ
Dbamy o Twój komfort i dobrze wiemy, że nikt nie lub jeździć z punktu A do punktu B jak trzeba coś zrobić przy samochodzie. Najwygodniej jest wykonać wszystko w jednym miejscu. Oferujemy bardzo szeroki zak
10STAŁA OBSŁUGA
Nie zostawiamy naszych klientów z bieżącą pielęgnacją na własną rękę tuż po aplikacji powłok lub folii. Z przyjemnością przyjmujemy samochody naszych klientów do programu stałej opieki.
11BENEFITY DLA STAŁYCH KLIENTÓW
Stali klienci mogą liczyć na wiele udogodnień, dodatkowe darmowe usługi, rabaty, specjalne oferty oraz nieodpłatny samochód zastępczy nawet przy podstawowej usłudze. Doceniamy stałych klientów i chcemy się odwdzięczyć.
12KONTAKT
Chętnie odpowiadamy na pytania przez telefon, e-mail lub Messengera. Zawsze mówimy to co klient powinien usłyszeć, a nie to co pomoże nam sprzedać usługę.

Co mówią o nas nasi klienci: 

  • Oddałem swój samochód na  pełną korektę  lakieru z zabezpieczeniem folią PPF. Pan Mikołaj z zespołem odwalili kawał dobrej roboty. Warto było przyjechać, aż z Łodzi. Samochód  zastępczy, który dostałem na czas usługi  był bardzo przydatny.
    Jakub Drab
    Drabek Design

Dzięki zastosowaniu tej techniki, sztuczna inteligencja jest w stanie bardziej precyzyjnie ocenić Twój stan zdrowia.
Zminimalizować błędy - odróżnić zmianę nowotworową od nieznaczącej i chwilowej anomalii specyficznej dla Twojego organizmu.
Można to porównać do wykonania badania przez Twojego znajomego lekarza do którego chodzimy już dłuższy czas.
On zna nasze ciało w zakresie swojej specjalizacji. Wie czego może się spodziewać. Monitoruje nasze zdrowie i ma je pod kontrolą.